Ponúkame vám novinky, ak chcete získať viac možnosti predaja :-)

Ponúknite svoj tovar alebo službu cez "AUKCIU  ". Je to jednoduché stačí ak zaškrtnete pri zadávaní inzerátu "Ponúknuť tovar cez aukciu  " vyplníte minimálne ma maximálne prihodenie poprípade minimálnu požadovanú (akceptovateľnú) čiastku a už len čakáte na ponuky. O všetkých ponukách a prihodeniach budete informovaný e-mailom.

Ak si chcete vytvoriť system internetového obchodu tak vám ponúkame  možnosť priamej platby za tovar na váš PAYPAL učet. Tento proces sa deje mimo nás a peniaze za tovar vám prídu na váš paypal učet.

Ponúkame vám možnosť funkcie poštovného. Vyberiete si možnosť doplatku za poštovné ak posielate (pošlete) tovar poštou alebo kuriérom zadaná cena akú si zadáte za poštovné je len na vás.

Vážení inzerenti od dnešného dňa exportujeme vašu ponuku z kategórii REALITY aj na realitný server Anehnutelnosti.sk a to ZADARMO.

Vážení klienti. Inzercia na portáli www.chcempredat.sk je ZADARMO. Je nutná registrácia a potvrdenie registrácie e-mailom. Toto opatrenie je z dôvodu skvalitnenia služieb, ale hlavne proti podvodným inzerátom. Tak neváhajte zaregistrujte sa a inzerujte ZADARMO. Naša služba navyše pre vás váš inzerát automaticky a zadarmo exportujeme na 12 inzertných portálov na slovensku. Tak inzerujte :-)